Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Techniek | Gemengde Techniek |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Stadsgezicht |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 18 x 26.5 cm (h x b) |
Incl. lijst | 46 x 54.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Guus van Eck ( 1958)
De schilder Guus van Eck heeft gestudeerd aan de kunstacademie te Maastricht en aan de Jan van Eck Academie. N het afronden van zijn opleiding ging hij in Italië wonen. Van Eck heft een geheel eigenzinnig en originele schilderstijl. Zijn werk is open, helder en kleurrijk, met hier en daar intieme details. Door de uitbundige scènes raak je nooit uitgekeken en is er altijd wel een nieuwe beweging, component of verrassing te ontdekken.
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
De voorstelling is in zeer goede staat. Het werk zit keurig ingelijst en kan zo bij u thuis aan de muur. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 16-7-2021 om 16:30 |
Eindtijd | 29-7-2021 om 20:07 |