Guy Olivier - Portret vrouw afgebeeld in famboyante bourgondische stijl

Guy Olivier - Portret vrouw afgebeeld in famboyante bourgondische stijl kopen? Bied vanaf 500!
Guy Olivier - Portret vrouw afgebeeld in famboyante bourgondische stijl kopen? Bied vanaf 500!Guy Olivier - Portret vrouw afgebeeld in famboyante bourgondische stijl kopen? Bied vanaf 500!
  • Guy Olivier (1963)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 2000 t/m Heden
Techniek Acryl
Stijl Klassiek
Onderwerp Portret
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 95 x 55 cm (h x b)
Incl. lijst 100 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Guy Olivier maakt kunstwerken door een mix van traditionele technieken en moderne invloeden, waarbij hij levendige kleuren, dikke verflagen (impasto) voor textuur en subtiele glacis gebruikt om een diepe, emotionele impact te creëren, die zijn "bourgondische" en feestelijke visie op het leven weergeven, met barokke lijnen en een vleugje abstractie. Zijn werken vangen een dynamische sfeer van herinneringen, met een focus op vrouwelijke schoonheid en levensvreugde, vaak geïnspireerd door zijn achtergrond in Maastricht.
Schilderij is nog helemaal in tact en voorzien van signatuur!
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 65,00

Guy Olivier (1963)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  ingriddostnieuwenstein
Lid sinds 2026
0 verkochte items
Alle items (1)
60 cm
100 cm
55 cm
95 cm