Harry J. van Piggelen - H J van PIGGELEN - BALLERINA leerling en zwager L GESTEL - Verkocht

H J van PIGGELEN - BALLERINA  leerling en zwager L GESTEL kopen? Bied vanaf 14!
Tekening / Aquarel

H J van PIGGELEN - BALLERINA  leerling en zwager L GESTEL kopen? Bied vanaf 14!H J van PIGGELEN - BALLERINA  leerling en zwager L GESTEL kopen? Bied vanaf 14!
  • Harry J. van Piggelen (1889-1961)
Type kunstwerkTekening / Aquarel

HJ van PIGGELEN leerling en zwager L Gestel

BALLERINA

kleuren tekening in de maat 12 x 17 cm

in een foto lijstje in de maat 17 x 22 cm

gesigneerd

goede staat

VERZENDEN 8 EURO AANGETEKEND PAKKET NEDERLAND

kleine meesters hebben grote toekomst

Harry J. van Piggelen (1889-1961)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  kunstkabinet
1720 verkochte items