H J van PIGGELEN - BALLERINA leerling en zwager L GESTEL - Verkocht

H J van PIGGELEN - BALLERINA  leerling en zwager L GESTEL kopen? Bied vanaf 14!
H J van PIGGELEN - BALLERINA  leerling en zwager L GESTEL kopen? Bied vanaf 14!H J van PIGGELEN - BALLERINA  leerling en zwager L GESTEL kopen? Bied vanaf 14!
  • Harry J. van Piggelen (1889-1961)
TypeTekening / Aquarel

HJ van PIGGELEN leerling en zwager L Gestel

BALLERINA

kleuren tekening in de maat 12 x 17 cm

in een foto lijstje in de maat 17 x 22 cm

gesigneerd

goede staat

VERZENDEN 8 EURO AANGETEKEND PAKKET NEDERLAND

kleine meesters hebben grote toekomst

Harry J. van Piggelen (1889-1961)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32 )

1722 verkochte items
Dit item is verkocht voor 14,00
Starttijd:18-08-2014 om 20:48
Eindtijd:26-08-2014 om 20:48
reja64
19 aug. / 23:21
€ 14