5. Harry J. van Piggelen

Harry J. van Piggelen (1889-1961)

1 aangeboden items / 37 verkochte items

FA. (4 x Favoriet)

Maarsen 1889Amsterdam 1961Van de schilder H.J van Piggelen is tot nu toe niet veel meer bekend dan dat hij een zwager was van Leo Gestel en in de jaren twintig een atelier aan de Nassaukade had. Gestel maakte, als hij in Amsterdam was, regelmatig van dit atelier gebruik om tekeningen en schetsen uit te werken. Dat zou ook gebeurd zijn in 1929 toen zijn atelier afbrandde. Hoogstwaarschijnlijk kreeg Van Piggelen aanwijzingen van Gestel.bron ; rkd

Harry J. van Piggelen - Meisjesportret en profil kopen? Bied vanaf 10!

Harry J. van Piggelen - Meisjesportret en profil

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorbellarte

Eindtijd18-05-2021 om 21:13

Jaartal1950
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen29 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst