Hadassah Emmerich - - G. M. -

Hadassah Emmerich - - G. M. - kopen? Bied vanaf 75!
Hadassah Emmerich - - G. M. - kopen? Bied vanaf 75!Hadassah Emmerich - - G. M. - kopen? Bied vanaf 75!
  • Hadassah Emmerich (1974)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2003
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage41 exemplaren
Krachtig werk van Hadassah Emmerich (1974) in zeer goede staat. Ieder werk uit deze serie van 41 exemplaren is anders.

Het werk is gesigneerd en genummerd.  U kunt het werk vooraf komen bekijken in de schatkamer van galerie Rotor in Gorinchem of na aankoop ophalen. Het werk kan ook verzonden worden via aangetekende post. Of tijdens de pandemie gratis worden opgeslagen tot nadere orde.
Ook kunnen wij ondertussen uw inlijsting verzorgen.

Hadassah Emmerich (1974)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (97 )

2579 verkochte items
Alle items van deze verkoper (468)
50 cm
40 cm
Starttijd:18-10-2022 om 12:33
Eindtijd:01-11-2022 om 22:48
Openingsbod € 75
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland