5. Hadassah Emmerich

Hadassah Emmerich (1974)

2 aangeboden items / 7 verkochte items

FA. (10 x Favoriet)

Hadassah EMMERICH: (Heerlen 1974)

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Hadassah Emmerich - Chains kopen? Bied vanaf 320!

Hadassah Emmerich - Chains

Geplaatst doorOFA20

Eindtijd02-07-2021 om 22:46

Jaartal2006
Afmetingen160 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hadassah Emmerich - - G.M - kopen? Bied vanaf 110!

Hadassah Emmerich - - G.M -

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd16-07-2021 om 22:18

Jaartal2000
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen65 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst