| Type kunstwerk | Schilderij |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
mooi ingelijst werk van Han Jansen, genaamd STROOMBEELD. olieverf op doek. afmeting 100 x 100 cm, inclusief lijst 102 x 102 cm. om geen afbreuk aan het werk te doen werd STROOMBEELD niet gesigneerd. de kleur lijkt meer naar grijs dan op de foto te zien is. zeer goede conditie.
| Transport | |
| Garantie | |