Han Jansen - Koe met melkbus - Verkocht

Han Jansen - Koe met melkbus kopen? Bied vanaf 50!
Han Jansen - Koe met melkbus kopen? Bied vanaf 50!Han Jansen - Koe met melkbus kopen? Bied vanaf 50!Han Jansen - Koe met melkbus kopen? Bied vanaf 50!Han Jansen - Koe met melkbus kopen? Bied vanaf 50!Han Jansen - Koe met melkbus kopen? Bied vanaf 50!Han Jansen - Koe met melkbus kopen? Bied vanaf 50!Han Jansen - Koe met melkbus kopen? Bied vanaf 50!
  • Han Jansen (1931-1994)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1971
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen54 cm x 54 cm (h x b)
Lijst86 cm x 86 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ingelijst in mooie zwarte matte lijst met passe-partout. In zeer goede staat.

Koe en melkbus

Han Jansen (1931-1994)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  GreetAlsemgeest

Lid sinds 2022
1 verkochte items
86 cm
86 cm
54 cm
54 cm
Dit item is verkocht voor 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:17-08-2022 om 14:42
Eindtijd:31-08-2022 om 17:04
ArtAtelier
31 aug. / 14:41
€ 45