Han le Roy - titel onbekend - Verkocht

Han le Roy - titel onbekend kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Han le Roy - titel onbekend kopen? Bied vanaf 35!Han le Roy - titel onbekend kopen? Bied vanaf 35!Han le Roy - titel onbekend kopen? Bied vanaf 35!Han le Roy - titel onbekend kopen? Bied vanaf 35!Han le Roy - titel onbekend kopen? Bied vanaf 35!Han le Roy - titel onbekend kopen? Bied vanaf 35!Han le Roy - titel onbekend kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  duif
FA. (46)

Lid sinds 2018
1314 verkochte items
Alle items van deze verkoper (86)
  • Han le Roy (1952)
TechniekAcryl
DragerPaneel
StijlExpressionistisch
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
Lijst72.5 cm x 52.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Fraaie abstracte compositie van Haagse kunstenaar Han le Roy (geb. 1952)

Het werk is in een witte baklijst geplaatst.

Het werk is H. 70 X B. 50 cm ingelijst is het H. 72,5 X B. 52,5.

Goed

Han le Roy (1952)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  duif
FA. (46)

Lid sinds 2018
1314 verkochte items
52.5 cm
72.5 cm
50 cm
70 cm
Dit item is verkocht voor 40,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:10-03-2020 om 23:02
Eindtijd:19-03-2020 om 21:24
Hans1958
19 mrt. / 21:17
€ 35