Han Schoorl - Langs de dijk bij Kesteren

Han Schoorl - Langs de dijk bij Kesteren kopen? Bied vanaf 50!
Han Schoorl - Langs de dijk bij Kesteren kopen? Bied vanaf 50!Han Schoorl - Langs de dijk bij Kesteren kopen? Bied vanaf 50!Han Schoorl - Langs de dijk bij Kesteren kopen? Bied vanaf 50!Han Schoorl - Langs de dijk bij Kesteren kopen? Bied vanaf 50!Han Schoorl - Langs de dijk bij Kesteren kopen? Bied vanaf 50!Han Schoorl - Langs de dijk bij Kesteren kopen? Bied vanaf 50!
  • Han Schoorl (1939-2016)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1985
Techniek Aquarel
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 24 x 39 cm (h x b)
Incl. lijst 36.5 x 51.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Al van kleins af aan was Han aan het tekenen. Ieder stukje papier was voor hem een uitdagend stuk canvas om zijn creativiteit op los te laten. Ik ken hem dan ook niet anders dan dat er in zijn vrije tijd werd getekend en geschilderd. Aquarel, acryl, realistisch of abstract.
Er is werk van hem te vinden in het streekmuseum te Rhenen. En voor de stichting Duurzame Samenleving Papua Barat heeft hij een hele serie portretten gemaakt met pastelkrijt, van de Papoea’s uit de Ayfat.
In 2016 is hij overleden.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Velp, Nederland
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 65,00

Han Schoorl (1939-2016)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Slak
Lid sinds 2024
7 verkochte items
Alle items (6)
51.5 cm
36.5 cm
39 cm
24 cm