Han Schuil - Zeefdruk op kunststof, Zonder titel - Ingelijst - Verkocht

Han Schuil - Zeefdruk op kunststof, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 90,00

Han Schuil - Zeefdruk op kunststof, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Han Schuil - Zeefdruk op kunststof, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Han Schuil - Zeefdruk op kunststof, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
43998 verkochte items
Alle items van deze verkoper (450)
  • Han Schuil (1958)
Jaartal1988
DragerKunststof
IngelijstIngelijst
Afmetingen49 cm x 64 cm (h x b)
Lijst53 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage36/120

Het werk is ingelijst zonder glas.

ConditieBeschadigd

Het werk is op meerdere plekken in het beeld beschadigd/gekrast.

Han Schuil (1958)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
43998 verkochte items
68 cm
53 cm
64 cm
49 cm
Dit item is verkocht voor 90,00
Starttijd:13-12-2019 om 10:25
Eindtijd:22-12-2019 om 22:32
Biedingen (11)
portefeuille
20 dec. / 19:17
€ 90
RuudHtM
20 dec. / 19:17
€ 80
portefeuille
20 dec. / 19:17
€ 70
RuudHtM
20 dec. / 19:17
€ 60
portefeuille
16 dec. / 09:52
€ 50
gerb
16 dec. / 09:52
€ 50
portefeuille
14 dec. / 09:27
€ 35
RuudHtM
14 dec. / 09:27
€ 30
RuudHtM
14 dec. / 09:26
€ 5
portefeuille
14 dec. / 09:26
€ 3
RuudHtM
13 dec. / 20:20
€ 1