Han Teng - Acryl op doek, Zonder titel 046 Galerieprijs €800 - Verkocht

Han Teng - Acryl op doek, Zonder titel 046 Galerieprijs €800 kopen? Bied vanaf 59!
Han Teng - Acryl op doek, Zonder titel 046 Galerieprijs €800 kopen? Bied vanaf 59!Han Teng - Acryl op doek, Zonder titel 046 Galerieprijs €800 kopen? Bied vanaf 59!Han Teng - Acryl op doek, Zonder titel 046 Galerieprijs €800 kopen? Bied vanaf 59!Han Teng - Acryl op doek, Zonder titel 046 Galerieprijs €800 kopen? Bied vanaf 59!Han Teng - Acryl op doek, Zonder titel 046 Galerieprijs €800 kopen? Bied vanaf 59!Han Teng - Acryl op doek, Zonder titel 046 Galerieprijs €800 kopen? Bied vanaf 59!
  • Han Teng (1978)
TechniekAcryl
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen81 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Titel: Zonder titel 046
Jaartal: Niet gedateerd
Afmetingen doek: 81 cm x 80 cm
Gesigneerd: Ja, handgeschreven (verso)
Materiaal: Acryl op doek
Ingelijst: Nee
Conditie kunstwerk: In goede staat, zeer lichte schade in de uiterste hoeken
Oorspronkelijke galerieprijs: € 800,00
Bij foto´s van ingelijste werken kan spiegeling zichtbaar zijn. Het oplagenummer op de foto(‘s) kan afwijken van het hierboven genoemde correcte oplagenummer.

Han Teng (1978)

ChineesChineesAlle items van deze kunstenaar (8)
Geplaatst door  HvdS
FA. (2)

51 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
80 cm
81 cm
Dit item is verkocht voor 74,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:08-08-2022 om 14:20
Eindtijd:05-09-2022 om 08:29
Sigx
03 sep. / 16:31
€ 65