Han Teng - zonder titel - Verkocht

Han Teng - zonder titel kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 40,00

Han Teng - zonder titel kopen? Bied vanaf 40!Han Teng - zonder titel kopen? Bied vanaf 40!Han Teng - zonder titel kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  vanbellencolour
FA. (19)

1043 verkochte items
Alle items van deze verkoper (17)
  • Han Teng (1978)
TechniekAcryl
OnderwerpAbstract
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen120 cm x 40 cm (h x b)
itemOptions.framed.stretcher.label120 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Schilderij in warme kleuren.

Han Teng (1978)

Alle items van deze kunstenaar(2)
FA. (19)

1043 verkochte items
40 cm
120 cm
40 cm
120 cm
Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:07-10-2018 om 22:04
Eindtijd:14-10-2018 om 22:41
base
14 okt. / 22:06
€ 40