Han Teng - zonder titel

Han Teng - zonder titel kopen? Bied vanaf 75!

Han Teng - zonder titel

Verkoopprijs: € 86,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Han Teng - zonder titel kopen? Bied vanaf 75!Han Teng - zonder titel kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  vanbellencolour
FA. (19)

935 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
  • Han Teng (1978)
TechniekAcryl
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen98 cm x 98 cm (h x b)
Lijst117 cm x 117 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Schilderij in brede lijst.

Han Teng (1978)

Alle items van deze kunstenaar(1) Geplaatst door  vanbellencolour
FA. (19)

935 verkochte items
117 cm
117 cm
98 cm
98 cm

Dit item is verkocht voor 86,25(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:07-01-2021 om 09:52
Eindtijd:15-01-2021 om 19:22

Biedingen (1):

Benjaminb
15 jan. / 13:04
€ 75