FA. (1)

Hannes D'Haese - Let the sun come out

Hannes D'Haese - Let the sun come out kopen? Bied vanaf 99!
Hannes D'Haese - Let the sun come out kopen? Bied vanaf 99!Hannes D'Haese - Let the sun come out kopen? Bied vanaf 99!Hannes D'Haese - Let the sun come out kopen? Bied vanaf 99!

Geplaatst door  Junta

22 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
  • Hannes D'Haese (1965)
Jaartal2022
TechniekGemengde Druktechniek
DragerTextiel
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen80 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mixed media
Print op doek
Handgeschreven tekst
Handgesigneerd
Met echtheidscertificaat

Hannes D'Haese (1965)

Alle items van deze kunstenaar(14)
Geplaatst door  Junta

22 verkochte items
60 cm
80 cm
Sluit binnenkort 18u 54m 10s
Openingsbod€ 99
ObjectlocatieStekene, België
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:17-06-2022 om 14:44
Eindtijd:26-06-2022 om 22:13