Hannes D'Haese - Let's go crazy

Hannes D'Haese - Let's go crazy kopen? Bied vanaf 100!
Hannes D'Haese - Let's go crazy kopen? Bied vanaf 100!Hannes D'Haese - Let's go crazy kopen? Bied vanaf 100!Hannes D'Haese - Let's go crazy kopen? Bied vanaf 100!Hannes D'Haese - Let's go crazy kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  Junta

16 verkochte items
Alle items van deze verkoper (13)
  • Hannes D'Haese (1965)
Jaartal2022
TechniekGemengde Druktechniek
DragerTextiel
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen80 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1
Mixed media
Print op doek
Handgeschreven tekst
Handgesigneerd
Met echtheidscertificaat

Hannes D'Haese (1965)

Alle items van deze kunstenaar(14)
Geplaatst door  Junta

16 verkochte items
100 cm
80 cm
Sluit over 4d 3u 17m 10s
Openingsbod€ 100
ObjectlocatieStekene, België
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:16-05-2022 om 14:18
Eindtijd:24-05-2022 om 22:25