FA. (1)

Hannes D'Haese - Never give up

Hannes D'Haese - Never give up kopen? Bied vanaf 99!
Hannes D'Haese - Never give up kopen? Bied vanaf 99!Hannes D'Haese - Never give up kopen? Bied vanaf 99!Hannes D'Haese - Never give up kopen? Bied vanaf 99!

Geplaatst door  Junta

24 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
  • Hannes D'Haese (1965)
TechniekGemengde Druktechniek
DragerTextiel
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen90 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mixed media
Print op doek
Handgeschreven tekst
Handgesigneerd
Met echtheidscertificaat

Hannes D'Haese (1965)

Alle items van deze kunstenaar(12)
Geplaatst door  Junta

24 verkochte items
70 cm
90 cm
Starttijd:07-06-2022 om 14:19
Eindtijd:16-06-2022 om 21:54
Openingsbod€ 99
ObjectlocatieStekene, België
VerzendingAlleen binnen Europa