Hannes D'Haese - Never give up - Verkocht

Hannes D'Haese - Never give up kopen? Bied vanaf 99!
Hannes D'Haese - Never give up kopen? Bied vanaf 99!Hannes D'Haese - Never give up kopen? Bied vanaf 99!Hannes D'Haese - Never give up kopen? Bied vanaf 99!Hannes D'Haese - Never give up kopen? Bied vanaf 99!Hannes D'Haese - Never give up kopen? Bied vanaf 99!Hannes D'Haese - Never give up kopen? Bied vanaf 99!
  • Hannes D'Haese (1965)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekGemengde Druktechniek
DragerTextiel
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen80 cm x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Hannes D'Haese - Never give up
Mixed media
Print op doek
Handgeschreven tekst
Met echtheidscertificaat

Hannes D'Haese (1965)

BelgischBelgischAlle items van deze kunstenaar (10)
Geplaatst door  Junta

37 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
110 cm
80 cm
Dit item is verkocht voor 113,85 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:17-09-2022 om 10:21
Eindtijd:27-09-2022 om 21:14
Dennisvdl
27 sep. / 21:06
€ 99