Hans Bax - Godin van de dageraad

Hans Bax - Godin van de dageraad kopen? Bied vanaf 175!
Hans Bax - Godin van de dageraad kopen? Bied vanaf 175!Hans Bax - Godin van de dageraad kopen? Bied vanaf 175!Hans Bax - Godin van de dageraad kopen? Bied vanaf 175!Hans Bax - Godin van de dageraad kopen? Bied vanaf 175!Hans Bax - Godin van de dageraad kopen? Bied vanaf 175!Hans Bax - Godin van de dageraad kopen? Bied vanaf 175!Hans Bax - Godin van de dageraad kopen? Bied vanaf 175!
  • Hans Bax (1956)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1997
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen97 cm x 71 cm (h x b)
Lijst103 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtige Zeefdruk Hans Bavx
Godin van de dageraad.

Hans Bax (1956)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (8)
Geplaatst door  Monique_1961

Lid sinds 2022
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
76 cm
103 cm
71 cm
97 cm
Starttijd:02-08-2022 om 13:23
Eindtijd:10-08-2022 om 20:15
Openingsbod € 175
ObjectlocatieVoorburg, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie