Hans Berkhout - ZICHT OP GRACHT MET BRUG- - Verkocht

Hans Berkhout - ZICHT OP GRACHT MET BRUG- kopen? Bied vanaf 39!

Hans Berkhout - ZICHT OP GRACHT MET BRUG- kopen? Bied vanaf 39!Hans Berkhout - ZICHT OP GRACHT MET BRUG- kopen? Bied vanaf 39!Hans Berkhout - ZICHT OP GRACHT MET BRUG- kopen? Bied vanaf 39!Hans Berkhout - ZICHT OP GRACHT MET BRUG- kopen? Bied vanaf 39!
  • Hans Berkhout (1954)
Type kunstwerkSchilderij
StijlImpressionistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
olieverf op linnen, in goede conditie, gesigneerd links onderin, afmetingen 64x50 cm, provenance prive verzameling in Amsterdam.
Binnen Nederland € 9,00

Hans Berkhout (1954)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  BarbizonArt
Lid sinds 2019
26 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
64 cm
50 cm