Hans Blekkink - zonder titel

Hans Blekkink - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Hans Blekkink - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Hans Blekkink - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
  • Hans Blekkink (1953)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2000
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Leuke zeefdruk opgeplakt op karton van Hans Blekkink (1953).

Het behoort tot de mogelijkheden  het werk  voor u op te slaan om het op een later tijdstip af te halen. Als u het werk komt ophalen dan zit er een passe partout bij, verzenden zonder.

Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Geplakt op karton.
Binnen Nederland € 11,00

Hans Blekkink (1953)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Kunstbedrijf
3454 verkochte items
Alle items van deze verkoper (516)
57 cm
70 cm
Starttijd29-9-2023 om 14:49
Eindtijd14-10-2023 om 21:09
Openingsbod € 45
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland