5. Hans Blekkink

Hans Blekkink (1953)

2 aangeboden items / 11 verkochte items

Johannes Hendrikus (Hans) BLEKKINK (Lichtenvoorde 1953)

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Hans Blekkink - Paris-Roubaix kopen? Bied vanaf 45!

Hans Blekkink - Paris-Roubaix

Geplaatst doorkunstcollectie2500

Eindtijd08-07-2021 om 20:03

Jaartal1984
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hans Blekkink - Acryl op papier: Johan Cruijff - 1982 kopen? Bied vanaf 45!

Hans Blekkink - Acryl op papier: Johan Cruijff - 1982

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Eindtijd20-07-2021 om 22:33

Jaartal1982
TechniekAcryl
Afmetingen50 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst