Gerrit N. Woudt - gouache uit 1951 - Domineestuin Zaandijk - 22238
Gerard Muller - Grote gemengde techniek "Amsterdam (magere) Brug vroege ochtend" gesigneerd
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 1993 |
Techniek | Olieverf |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Impressionistisch |
Onderwerp | Naakt |
Ingelijst | Op Spieraam |
Afmetingen | 100 x 120 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
4 Grote schilderijen uit 1993 van de Nederlandse kunstenaar Hans Booy (1962).
-Olieverf op doek, opgespannen op een houten spieraam.
-De 4 werken zijn gesigneerd en gedateerd op de achterkant van het doek.
-Afmeting per schilderij: 100 x 120 cm.
-Herkomst: Uit de privé-collectie van Jan Willem Tuytel (1947-2001), een Nederlandse kunstverzamelaar die in Italië in een kasteel woonde en overleed in mei 2001. Deze grote, moderne kunstcollectie met ca. 250 werken, werd in 2010 door de nieuwe eigenaar van het kasteel per toeval ontdekt in een verborgen kelder van het kasteel. De kelder had een geheime toegang.
De kunstcollectie kwam in 2012 terug naar Nederland.
-Conditie: In zeer goede staat.
Zie ook de foto’s voor een eigen indruk.
Kunnen zo aan de muur.
Informatie over de kunstenaar:
Hans Booy (Bergen, Noord-Holland, 1962), Schilder en illustrator.
-Opleiding: Academie voor Beeldende Vorming (Amsterdam).
-Literatuur: Jacobs 1993 , p. 422.
Afhandeling: Let op A.U.B.
-De 4 schilderijen kunnen opgehaald worden in Amsterdam. Vanwege het formaat kunnen de schilderijen niet per post verzonden worden.
Bij het afhalen houden wij ons aan de door het RIVM voorgeschreven voorschriften van afstand houden en zullen wij zorgen dat de 4 werken klaar staan bij onze voordeur.
-U kunt eventueel gebruikmaken van de gespecialiseerde koeriersdienst van Kunstveiling: “Swift koeriers”.
(zie ook de info onderaan deze pagina onder het kopje “Koeriersdienst”). Binnen Nederland zijn de bezorgkosten van Swift Koeriers voor deze 4 werken: € 45,50.
Vragen? Stuur even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 8-2-2021 om 0:00 |
Eindtijd | 29-3-2021 om 19:55 |