Menno Meijer - en andere!-Lot van 2 grafische werken.
George Heidweiller - Zeefdruk, Payback - Ingelijst (Groot)
Dorus Arts - Fraai omstreeks 1950 geschilderd olieverf "bos en heidegezicht" - GROOT!
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Zeefdruk |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 65 x 50 cm (h x b) |
Incl. lijst | 65 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 28/35 |
Conditie | |
Conditie | Redelijk |
Heeft altijd bij ons op kantoor gehangen echter door een verhuizing in het archief beland. Midden jaren 90 aangekocht bij Business Art Services in Raamsdonksveer. | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Enschede, Nederland |