Hans Dousi - Straattafereel - Verkocht

Hans Dousi - Straattafereel kopen? Bied vanaf 1!

Hans Dousi - Straattafereel kopen? Bied vanaf 1!Hans Dousi - Straattafereel kopen? Bied vanaf 1!
  • Hans Dousi (1917)
Type kunstwerk Schilderij
Drager Paneel
Stijl Realistisch
Onderwerp Stadsgezicht
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 25.5 x 18 cm (h x b)
Incl. lijst 28.5 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd

Hans Dousi (1917) werd geboren in Amsterdam en was huisvrouw. Rond 1963 begon ze met schilderen en vanaf 1975 volgde ze cursussen bij Atelier Buri te Amsterdam. Ze exposeerde ook regelmatig in Galerie Buri. In 1983 won ze de eerste prijs met haar schilderij van de Dam in een wedstrijd voor amateurschilders, uitgeschreven door Het Parool. Het kleinood wat hier wordt aangeboden, een stadstafereel uit vroegere tijden, met man die kar duwt, ouderwets geklede dames, kind in matrozenpak en jonge wildplasser, komt uit een privécollectie naieven, primitieven en zondagsschilders. Nadere informatie zal met plezier verschaft worden aan de volgende eigenaar.

Binnen Nederland € 8,45
Naar België € 8,45
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 30,00
ExtraPer brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico

Hans Dousi (1917)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  d1m1tr1
Lid sinds 2021
4 verkochte items
Alle items (0)
21 cm
28.5 cm
18 cm
25.5 cm