| Type kunstwerk | Schilderij |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Techniek | Olieverf |
| Drager | Paneel |
| Stijl | Realistisch |
| Onderwerp | Stadsgezicht |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 25.5 x 18 cm (h x b) |
| Incl. lijst | 28.5 x 21 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Hans Dousi (1917) werd geboren in Amsterdam en was huisvrouw. Rond 1963 begon ze met schilderen en vanaf 1975 volgde ze cursussen bij Atelier Buri te Amsterdam. Ze exposeerde ook regelmatig in Galerie Buri. In 1983 won ze de eerste prijs met haar schilderij van de Dam in een wedstrijd voor amateurschilders, uitgeschreven door Het Parool. Het kleinood wat hier wordt aangeboden, een stadstafereel uit vroegere tijden, met man die kar duwt, ouderwets geklede dames, kind in matrozenpak en jonge wildplasser, komt uit een privécollectie naieven, primitieven en zondagsschilders. Nadere informatie zal met plezier verschaft worden aan de volgende eigenaar.
| Conditie | |||||||||||
| Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
| Transport | |||||||||||
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Amsterdam, Nederland | ||||||||||
| Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
| Prijs | Tot 2 kg.
| Extra | Per brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico | ||||||||||
| Garantie | |||||||||||