| Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
Pen- en potloodtekening op dunner papier
R.o. gesigneerd: HEK
Datering ontbreekt
Prikpuntje in rechterbovenhoek
Afmetingen: 46 x 36 cm.
Voor informatie over het werk van Ebeling Koning: www.hansebelingkoning.com
Verzending rondom grote rol
| Transport | |
| Garantie | |