| Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
Penseeltekening op papier in zwart/witte acrylverf.
Afmetingen: 46.5 x 32 cm. (= beeldmaat)
Potlood gesigneerd: HEK '86
In redelijk goede conditie m.u.v. prikpuntjes in de hoeken en minime onregelmatigheid linkerzijde van het papier.
(www.hansebelingkoning.com)
Het werk wordt plat verzonden.
| Transport | |
| Garantie | |