Hans Ebeling Koning - Drie varkens - Verkocht

Drie varkens kopen? Bied vanaf 40!
Tekening / Aquarel

Drie varkens kopen? Bied vanaf 40!Drie varkens kopen? Bied vanaf 40!Drie varkens kopen? Bied vanaf 40!Drie varkens kopen? Bied vanaf 40!
  • Hans Ebeling Koning (1931)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel

Penseeltekening op papier in zwart/witte acrylverf.

Afmetingen: 46.5 x 32 cm. (= beeldmaat)

Potlood gesigneerd: HEK '86

In redelijk goede conditie m.u.v. prikpuntjes in de hoeken en minime onregelmatigheid linkerzijde van het papier.

(www.hansebelingkoning.com)

Het werk wordt plat verzonden.

Hans Ebeling Koning (1931)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  annawe
19 verkochte items
Alle items (0)