Hans Ebeling Koning - Hans Ebeling Koning, acrylschildering op papier - Verkocht

Hans Ebeling Koning, acrylschildering op papier kopen? Bied vanaf 30!
Tekening / Aquarel

Hans Ebeling Koning, acrylschildering op papier kopen? Bied vanaf 30!Hans Ebeling Koning, acrylschildering op papier kopen? Bied vanaf 30!
  • Hans Ebeling Koning (1931)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel

Twee flesjes

Prachtig geschilderde gouache.

Het werk is onder passe-partout (midden jaren '90) getoond geweest en op de achterzijde van het papier is een deel van een oudere tekening te zien (hergebruik).

Papiermaat: 30 x 29 cm. Beeldmaat zelf te bepalen middels passe-partout of afsnijding.

Geen datering, rechtsonder gesigneerd HEK

Voor meer informatie: www.hansebelingkoning.com

Hans Ebeling Koning (1931)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  annawe
19 verkochte items
Alle items (0)