| Type kunstwerk | Schilderij |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
BLOEMEN IN ROOD
Gouache, dekkend en in een prachtig rood met acrylverf geschilderd op vel papier.
* afmetingen: 50 x 50 cm
* in lade bewaard gebleven en in nog prima conditie.
* rechtsonder in potlood gesigneerd: HEK '82
Bieden vanaf € 60 (ex verzendkosten / alleen verzenden - rondom verzendrol)
Voor informatie over het werk van Ebeling Koning: www.hansebelingkoning.com
| Transport | |
| Garantie | |