Hans Ebeling Koning - Hans Ebeling Koning, acrylverf op papier, Bloemen in Rood - Verkocht

Hans Ebeling Koning, acrylverf op papier, Bloemen in Rood kopen? Bied vanaf 60!

Hans Ebeling Koning, acrylverf op papier, Bloemen in Rood kopen? Bied vanaf 60!Hans Ebeling Koning, acrylverf op papier, Bloemen in Rood kopen? Bied vanaf 60!Hans Ebeling Koning, acrylverf op papier, Bloemen in Rood kopen? Bied vanaf 60!
  • Hans Ebeling Koning (1931)
Type kunstwerk Schilderij

BLOEMEN IN ROOD

Gouache, dekkend en in een prachtig rood met acrylverf geschilderd op vel papier.

* afmetingen: 50 x 50 cm
* in lade bewaard gebleven en in nog prima conditie.
* rechtsonder in potlood gesigneerd: HEK '82

Bieden vanaf € 60  (ex verzendkosten / alleen verzenden - rondom verzendrol)

Voor informatie over het werk van Ebeling Koning: www.hansebelingkoning.com

Hans Ebeling Koning (1931)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Francesca
16 verkochte items
Alle items (0)