| Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
Schildering in acrylverf ( gouache) in groot formaat ( 80 x 60 cm) op dik papier.
Ten behoeve van eerdere inlijsting geplakt op ondervel, afmetingen 85 x 65 cm.
Het onderwerp is bedoeld als studie voor een later uitgevoerde zeefdruk.
De gouache is linksonder gesigneerd HEK 2001
Het werk heeft geringe gebruiksporen.
| Transport | |
| Garantie | |