Hans Ebeling Koning - Hans Ebeling Koning, collage op karton, TEGENWIND - Verkocht

Hans Ebeling Koning, collage op karton, TEGENWIND kopen? Bied vanaf 40!
Tekening / Aquarel

Hans Ebeling Koning, collage op karton, TEGENWIND kopen? Bied vanaf 40!Hans Ebeling Koning, collage op karton, TEGENWIND kopen? Bied vanaf 40!Hans Ebeling Koning, collage op karton, TEGENWIND kopen? Bied vanaf 40!
  • Hans Ebeling Koning (1931)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel

Originele collage in gemengde technieken.

Het werk is in een prima conditie.
R.o. gesigneerd HEK
Niet gedateerd
Afmetingen: 21.5 x 33 cm.

Hans Ebeling Koning (1931)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  annawe
19 verkochte items
Alle items (0)