Hans Ebeling Koning - Hans Ebeling Koning, COLLAGE, schaap en geit - Verkocht

Hans Ebeling Koning, COLLAGE, schaap en geit kopen? Bied vanaf 30!
Tekening / Aquarel

Hans Ebeling Koning, COLLAGE, schaap en geit kopen? Bied vanaf 30!Hans Ebeling Koning, COLLAGE, schaap en geit kopen? Bied vanaf 30!Hans Ebeling Koning, COLLAGE, schaap en geit kopen? Bied vanaf 30!
  • Hans Ebeling Koning (1931)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel

Papier op uitgesneden deel van olieverf.

Het doek (de uitsnede) dateert uit 1971. De toevoeging is 2013 gedaan.

Verso gesigneerd (zie afbeelding)

Afmetingen: 20.5 x 29.2 cm.

Voor informatie over het werk van Ebeling Koning: www.hansebelingkoning.com

Hans Ebeling Koning (1931)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  annawe
19 verkochte items
Alle items (0)