Hans Ebeling Koning - Hans Ebeling Koning, expressionistisch landschap - Verkocht

Hans Ebeling Koning, expressionistisch landschap kopen? Bied vanaf 150!

Hans Ebeling Koning, expressionistisch landschap kopen? Bied vanaf 150!Hans Ebeling Koning, expressionistisch landschap kopen? Bied vanaf 150!Hans Ebeling Koning, expressionistisch landschap kopen? Bied vanaf 150!
  • Hans Ebeling Koning (1931)
Type kunstwerk Schilderij

Olieverf op doek. In uitstekende conditie. Verso gesigneerd HEK 1982. Afmetingen: 57 x 82 cm.

Voor meer informatie over het werk van Ebeling Koning

www.hansebelingkoning.com

Hans Ebeling Koning (1931)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  annawe
19 verkochte items
Alle items (0)