| Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
MAN
Eénmalig, geheel gaaf werk in verf, lijm, potlood, inkt
(de verf lijkt hier en daar geboetseerd).
Professioneel onder passe-partout gezet.
* Afmeting: 60 x 60 cm
* Beeldmaat: 32 x 48 cm
R.o. in potlood gesigneerd: HEK 1996
Vraagprijs € 100 (ex verzendkosten / alleen verzenden - plat)
Voor informatie over het werk van Ebeling Koning: www.hansebelingkoning.com
| Transport | |
| Garantie | |