| Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
TWEE POTJES
Pentekening op stevig papier, ingewerkt met blauw vetkrijt.
Onder passe-partout getoond geweest en buiten de afbeelding zijn daarvan sporen.
* Afmeting drager (papier): 45 x 36 cm.
* R.o. in potlood gesigneerd: HEK 1994
Vraagprijs 50 euro (excl. verzendkosten / verzenden rondom verzendrol)
Voor informatie over het werk van Ebeling Koning: www.hansebelingkoning.com
| Transport | |
| Garantie | |