Hans Ebeling Koning - Hans Ebeling Koning, tekening, TWEE POTJES - Verkocht

Hans Ebeling Koning, tekening, TWEE POTJES kopen? Bied vanaf 40!
Tekening / Aquarel

Hans Ebeling Koning, tekening, TWEE POTJES kopen? Bied vanaf 40!Hans Ebeling Koning, tekening, TWEE POTJES kopen? Bied vanaf 40!
  • Hans Ebeling Koning (1931)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel

TWEE POTJES

Pentekening op stevig papier, ingewerkt met blauw vetkrijt.

Onder passe-partout getoond geweest en buiten de afbeelding zijn daarvan sporen.

* Afmeting drager (papier): 45 x 36 cm.

* R.o. in potlood gesigneerd: HEK 1994

Vraagprijs 50 euro  (excl. verzendkosten / verzenden rondom verzendrol)

Voor informatie over het werk van Ebeling Koning: www.hansebelingkoning.com

Hans Ebeling Koning (1931)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Francesca
16 verkochte items
Alle items (0)