Hans Ebeling Koning - Kiwi's op schaal - Verkocht

Kiwi's op schaal kopen? Bied vanaf 70!
Tekening / Aquarel

Kiwi's op schaal kopen? Bied vanaf 70!Kiwi's op schaal kopen? Bied vanaf 70!Kiwi's op schaal kopen? Bied vanaf 70!
  • Hans Ebeling Koning (1931)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel

Krijt- verf- en inkttekening op dik papier.

Heeft voor een meer officiële presentatie een ondervel nodig (afgesneden hoeken).

R.o. gesigneerd HEK'90

Afmetingen: 41 x 36 cm.

Voor informatie over het werk van Ebeling Koning: www.hansebelingkoning.com

Hans Ebeling Koning (1931)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  annawe
19 verkochte items
Alle items (0)