Hans Ebeling Koning - Vanuit de LADA - Verkocht

Vanuit de LADA kopen? Bied vanaf 60!
Tekening / Aquarel

Vanuit de LADA kopen? Bied vanaf 60!Vanuit de LADA kopen? Bied vanaf 60!
  • Hans Ebeling Koning (1931)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel

Collage, schildering op papier over potloodtekening.

R.o. in potlood gesigneerd: HEK '80

Afmetingen: 27 x 37 cm.

Voor informatie over het werk van Ebeling Koning: www.hansebelingkoning.com

Hans Ebeling Koning (1931)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  annawe
19 verkochte items
Alle items (0)