Hans Ebeling Koning - verdrietig

Hans Ebeling Koning - verdrietig kopen? Bied vanaf 100!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 100,00

Hans Ebeling Koning - verdrietig kopen? Bied vanaf 100!Hans Ebeling Koning - verdrietig kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  katekunst
FA. (4)

Lid sinds 2017
81 verkochte items
  • Hans Ebeling Koning (1931)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal2019
TechniekPenseel (Inkt)
DragerKarton
StijlExpressionistisch
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen44 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
titel: verdrietig
techniek: schildering op stevig karton, ingetekend met O.I.inkt
afmetingen: 44 x 36 cm.
in verf l.o. gesigneerd: HEK 2019
(mee geschilderd in de achtergrond)

www.hansebelingkoningklooit.today

Dit item is verkocht voor 100,00

Starttijd:01-11-2019 om 20:54
Eindtijd:10-11-2019 om 22:06

Biedingen (1):

Antje1975
9 nov. / 20:04
€ 100