Hans Habraken - Hans Habraken - olieverf op paneel - Appels - Verkocht

Hans Habraken - olieverf op paneel - Appels kopen? Bied vanaf 199!

  • Hans Habraken (1946)
Type kunstwerk Schilderij

Formaat exclusief lijst 13x18 cm. Verkeert in perfecte staat. Wordt nu tegen zeer speciale prijs aangeboden ivm afbouw Heyster'Art.

Prijs is zonder lijst, maar omdat deze aan de onderkant licht beschadigd is, ontvangt u de lijst er gratis bij. Als het schilderijtje hangt is de beschadiging niet te zien. Totale afmeting met lijst is 24,5x19,5 cm.

Verzending aangetekend, of ophalen.