Hans Habraken - Hans Habraken - Olieverf op paneel - Pruimen op spiegelend vlak - Verkocht

Hans Habraken - Olieverf op paneel - Pruimen op spiegelend vlak kopen? Bied vanaf 239!

  • Hans Habraken (1946)
Type kunstwerk Schilderij

VERLAAGDE PRIJS - LAATST MOGELIJKE AANBIEDING!

Hans Habraken, geboren 11 maart 1946

Teken- en schilderkunst, tot in de perfectie. Zijn stijl wordt vaak met "oude meesters" vergeleken. landschappen, stillevens, marine. Dit werk is niet ingelijst zodat koper hiervoor zijn eigen keus kan bepalen. In galeries worden zijn werken verkocht tussen de € 500,- en € 2500,-

Dit stilleven uit 2016 is l.o. gesigneerd, afm. 18x24 cm “Pruimen op spiegelend vlak” en verkeert in optimale staat.

verzending: aangetekend.