Hans Habraken - Hans Habraken, olieverf op paneel, stilleven, met kersen op tinnen schaal - Verkocht

Hans Habraken, olieverf op paneel, stilleven, met kersen op tinnen schaal kopen? Bied vanaf 300!

Hans Habraken, olieverf op paneel, stilleven, met kersen op tinnen schaal kopen? Bied vanaf 300!Hans Habraken, olieverf op paneel, stilleven, met kersen op tinnen schaal kopen? Bied vanaf 300!Hans Habraken, olieverf op paneel, stilleven, met kersen op tinnen schaal kopen? Bied vanaf 300!Hans Habraken, olieverf op paneel, stilleven, met kersen op tinnen schaal kopen? Bied vanaf 300!Hans Habraken, olieverf op paneel, stilleven, met kersen op tinnen schaal kopen? Bied vanaf 300!Hans Habraken, olieverf op paneel, stilleven, met kersen op tinnen schaal kopen? Bied vanaf 300!
  • Hans Habraken (1946)
Type kunstwerk Schilderij

Hans Habraken, geboren 11 maart 1946

teken en schilderkunst, tot in de perfectie.

zijn styl wordt vaak met "oude meesters"vergeleken.

landschappen, stillevens, marine, portret

In galeries worden zijn werken verkocht tussen de 500 en 2000 euro's.

Dit stilleven uit 2010-2011 / l.o. gesigneerd, afm. 20x25 / incl. lijst 25x30

kersen op een tinnen schaal.

In de waarde bepalende lijst van Nederlandse kunstenaars door de eeuwen heen staat hij op : W 14

verzenden: AANTEKENEN

het geheel is in een perfecte staat en kan zo aan de muur