| Type kunstwerk | Schilderij |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
Hans Habraken, geboren 11 maart 1946
teken en schilderkunst, tot in de perfectie.
zijn styl wordt vaak met "oude meesters"vergeleken.
landschappen, stillevens, marine, portret
In galeries worden zijn werken verkocht tussen de 500 en 2000 euro's.
Dit stilleven uit 2010-2011 / l.o. gesigneerd, afm. 20x25 / incl. lijst 25x30
kersen op een tinnen schaal.
In de waarde bepalende lijst van Nederlandse kunstenaars door de eeuwen heen staat hij op : W 14
verzenden: AANTEKENEN
het geheel is in een perfecte staat en kan zo aan de muur
| Transport | |
| Garantie | |