Hans Innemee - Blauwe kikker - Verkocht

Hans Innemee - Blauwe kikker kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 60,00

Hans Innemee - Blauwe kikker kopen? Bied vanaf 50!Hans Innemee - Blauwe kikker kopen? Bied vanaf 50!Hans Innemee - Blauwe kikker kopen? Bied vanaf 50!Hans Innemee - Blauwe kikker kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  vanbellencolour
FA. (19)

1058 verkochte items
Alle items van deze verkoper (17)
  • Hans Innemee (1951)
Jaartal2001
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen29 cm x 29 cm (h x b)
Lijst33 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage124/500
Zeefdruk uit de serie Kwaak, kwaak, Duck en Blauwe kikker. Met leuk geïllustreerd boekje met kinderrijmpjes.

Hans Innemee (1951)

Alle items van deze kunstenaar(11)
FA. (19)

1058 verkochte items
33 cm
33 cm
29 cm
29 cm
Dit item is verkocht voor 60,00
Starttijd:17-12-2018 om 12:31
Eindtijd:23-12-2018 om 22:19
Biedingen (2)
elgusto1947
23 dec. / 13:21
€ 60
Fvdbrug
22 dec. / 07:32
€ 50