Hans Innemee - Blauwe kikker - Verkocht

Hans Innemee - Blauwe kikker kopen? Bied vanaf 25!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Hans Innemee (1951)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2001
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen23 x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage500
Losse zeefdruk uit de serie "Kwaak, kwaak", "Duck" en "Blauwe kikker".
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Willemstad, Nederland
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 17,00
Naar Duitsland € 17,00

Hans Innemee (1951)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (13)

Geplaatst door  vanbellencolour
1239 verkochte items
Alle items van deze verkoper (26)
23 cm
23 cm