Hans Innemee - Blauwe kikker

Hans Innemee - Blauwe kikker kopen? Bied vanaf 25!
  • Hans Innemee (1951)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2001
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen23 cm x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage500
Losse zeefdruk uit de serie "Kwaak, kwaak", "Duck" en "Blauwe kikker".

Hans Innemee (1951)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (5)

Geplaatst door  vanbellencolour
FA. (19)

1107 verkochte items
Alle items van deze verkoper (33)
23 cm
23 cm
Sluit over 7d 16u 5m 16s
Openingsbod€ 25
ObjectlocatieWillemstad,  Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland
Starttijd:25-01-2023 om 15:41
Eindtijd:05-02-2023 om 20:42