Hans Innemee - Gemengde techniek op hout: Rhythm of nature - 1996

Hans Innemee - Gemengde techniek op hout: Rhythm of nature - 1996 kopen? Bied vanaf 499!
Hans Innemee - Gemengde techniek op hout: Rhythm of nature - 1996 kopen? Bied vanaf 499!Hans Innemee - Gemengde techniek op hout: Rhythm of nature - 1996 kopen? Bied vanaf 499!Hans Innemee - Gemengde techniek op hout: Rhythm of nature - 1996 kopen? Bied vanaf 499!Hans Innemee - Gemengde techniek op hout: Rhythm of nature - 1996 kopen? Bied vanaf 499!
  • Hans Innemee (1951)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1996
Techniek Gemengde Techniek
Drager Paneel
Stijl Modern
Onderwerp Dieren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 61 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Dit werk is onderdeel van de Moderne Schilderijen Special > 300 euro special.
Gemengde techniek op hout (Thais rijstpapier op hout) van Hans Innemee.  Dit is dus een uniek werk waar er maar 1 van gemaakt is.
Jaar: 1996. Titel: Rhythm of nature.  Afmetingen : H61 x b51cm. Het werk is rechts onderaan gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Verzenden/ophalen:
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 10 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen is zeer ruim bij vooruitbetaling. M.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het werk kan ook worden verzonden met Postnl. Onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.

Hans Innemée (Heerlen, 20 september 1951), geboren als Hans Peeters, is een Nederlandse kunstenaar, werkzaam in Tilburg.

Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50
Naar België € 28,95
Naar Duitsland € 28,95
Europese Unie € 28,95
Wereldwijd € 55,00

Hans Innemee (1951)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (8)

Geplaatst door  KiewitKunst
6460 verkochte items
Alle items van deze verkoper (735)
51 cm
61 cm