Hans Innemee - Hans Innemee, 3x zeefdruk in doosje inclusief kinderboekje, titel: "kwaak kwaak" - Verkocht

Hans Innemee, 3x zeefdruk in doosje inclusief kinderboekje, titel: "kwaak kwaak" kopen? Bied vanaf 30!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Hans Innemee (1951)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Titel: “ kwaak kwaak“

Jaartal: 2001
Afmetingen beeld: h. 23 cm x b. 18 cm (doosje: 25 cm x 25 cm)
Gesigneerd: ja, rechtsonder
Oplage: 345/500
Ingelijst: nee

Materiaal: zeefdruk op papier
Conditie: Nieuwstaat, het deksel van het doosje is een zeefdruk inclusief 2 zeefdrukken in het doosje met kinderboekje