| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Titel: “ kwaak kwaak“
Jaartal: 2001
Afmetingen beeld: h. 23 cm x b. 18 cm (doosje: 25 cm x 25 cm)
Gesigneerd: ja, rechtsonder
Oplage: 345/500
Ingelijst: nee
Materiaal: zeefdruk op papier
Conditie: Nieuwstaat, het deksel van het doosje is een zeefdruk inclusief 2 zeefdrukken in het doosje met kinderboekje
| Transport | |
| Garantie | |