Hans Innemee - Hans Innemee, Doosje met 2 losse zeefdrukken en kunstboeken, Titel - Verkocht

Hans Innemee, Doosje met 2 losse zeefdrukken en kunstboeken, Titel kopen? Bied vanaf 50!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Hans Innemee (1951)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Titel: "Kwaak Kwaak"

Jaartal; 2001

Afmetingen: Doosje is 25 cm x 25 cm
Gesigneerd: Ja met potlood
Oplage: 236/500
Ingelijst: nee
Materiaal : Doosje met 2 lossen zeefdrukken en kunstboekje, de deksel is ook een zeefdruk en zijn allen genummerd en gesigneerd.
Conditie: Nieuwstaat
Ophalen:  U kunt het werk ophalen in de galerie Van Bellen Art in Willemstad of Brielle. Verzendkosten Nederland €15,- Belgie €35