Hans Innemee - Hans Innemee, doosje met 3x zeefdruk en kunstboekje, Titel - Verkocht

Hans Innemee, doosje met 3x zeefdruk en kunstboekje, Titel kopen? Bied vanaf 50!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Hans Innemee (1951)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Titel: “ Kwaak Kwaak“
Afmetingen beeld: h.89 cm x b.55 cm (Blad: 113 cm x 80 cm)
Gesigneerd: Ja met potlood
Oplage: 233/500
Ingelijst: Nee
Materiaal: Doosje met daarin 2 zeefdrukken, de deksel is ook een zeefdruk
Conditie: Nieuwstaat
Verzendkosten/Ophalen: verzendkosten NL €. 15,- / Belgie €. 35,- U kunt het werk ook