Hans Innemee - Hans Innemee - zeefdruk - Just because I like potatoes... Oplage 160 - Verkocht

Hans Innemee - zeefdruk - Just because I like potatoes... Oplage 160 kopen? Bied vanaf 69!
Grafiek (handgesigneerd)

Hans Innemee - zeefdruk - Just because I like potatoes... Oplage 160 kopen? Bied vanaf 69!Hans Innemee - zeefdruk - Just because I like potatoes... Oplage 160 kopen? Bied vanaf 69!Hans Innemee - zeefdruk - Just because I like potatoes... Oplage 160 kopen? Bied vanaf 69!Hans Innemee - zeefdruk - Just because I like potatoes... Oplage 160 kopen? Bied vanaf 69!
  • Hans Innemee (1951)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Formaat 35x35 cm beeld 25x23 cm. Ook deze zeefdruk is na de druk door Hans Innemee handmatig bewerkt. Hierdoor zijn de kleuren veel mooier geworden. Door deze bewerking verschilt ieder exemplaar en is dus uniek.

Deze zeefdruk is nooit ingelijst en verkeert in nieuwstaat.