| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Formaat 35x35 cm beeld 25x23 cm. Ook deze zeefdruk is na de druk door Hans Innemee handmatig bewerkt. Hierdoor zijn de kleuren veel mooier geworden. Door deze bewerking verschilt ieder exemplaar en is dus uniek.
Deze zeefdruk is nooit ingelijst en verkeert in nieuwstaat.
| Transport | |
| Garantie | |