Hans Innemee - Hans Innemee, zeefdruk monotype, And Which Curl - Verkocht

Hans Innemee, zeefdruk monotype, And Which Curl kopen? Bied vanaf 89!
Grafiek (handgesigneerd)

Hans Innemee, zeefdruk monotype, And Which Curl kopen? Bied vanaf 89!Hans Innemee, zeefdruk monotype, And Which Curl kopen? Bied vanaf 89!Hans Innemee, zeefdruk monotype, And Which Curl kopen? Bied vanaf 89!
  • Hans Innemee (1951)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Titel: And Which Curl
Jaartal: 1998
Afmetingen lijst: 38 cm breed bij  41 cm hoog/ zeefdruk: 18 cm breed bij 18 cm hoog
Oplage: Eerste afdruk, monotype. Het betreft een zeefdruk welke door de kunstenaar handmatig is ingekleurd
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood
Materiaal: Zeefdruk om moerbeipapier
Ingelijst: Ja,in mooie zilveren lijst achter museumglas
Conditie: In uitmuntende staat

Bezorging: In overleg

Verzendkosten Nederland: 8,15 euro, aangetekend

Verzendkosten Belgie: 26,65 euro, aangetekend