Ingelijste zeefdruk van Hans Innemee. Titel: To spit or not to spit. Jaar: 2000. Oplage: 113/160. Afmetingen incl lijst: H67.5 x b49.5cm. Afmetingen voorstelling: H38 x b23cm. Het werk is rechts onderaan, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden.
Bij aankoop kan het werk ook worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen, bij vooruit betaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand.
We verzenden op dinsdag - en donderdag.